Turnaj o pohár primátora

Deti základných škôl v Seredi oslavovali Deň detí aj športom. Pod záštitou mesta Sereď sa uskutočnil turnaj O pohár primátora mesta Sereď  vo futbale chlapcov a v basketbale dievčat.

Dievčatá odohrali zápasy v telocvični na ZŠ Jana Amosa Komenského. Umiestnili sa na krásnom 1. mieste, 2. miesto obsadili žiačky Gymnázia v Seredi a na 3. mieste skončili dievčatá zo ZŠ J. Fándlyho.

Chlapci odohrali vzájomné zápasy na mestskom futbalovom štadióne v Seredi. Turnaja sa zúčastnili  ZŠ J. A. Komenského, ZŠ J. Fándlyho a CZŠ Cyrila a Metoda v Seredi.
1. miesto obsadili futbalisti ZŠ J. A. Komenského, na 2. mieste sa umiestnili žiaci ZŠ J. Fándlyho a na
3. mieste skončilo družstvo CZŠ Cyrila a Metoda.

Všetci športovci si z turnajov odniesli diplomy a krásne víťazné trofeje, ktoré venovalo mesto Sereď.

Žiaci ZŠ Jana Amosa Komenského