Menu ...

 


Slávik Slovenska 2016

Brnkanie strún gitary a spev krásnych ľudových piesní sprevádzaný  potleskom obecenstva sa ozýval chodbou našej školy v utorok 26. apríla. V I.C sa totiž konala súťaž „Slávik Slovenska 2016.“ Svoje spevácke zručnosti prišli odprezentovať naši žiaci od tých najmenších prvákov až po deviatakov. Svoj spev ukázali v dvoch ľudových piesňach. Súťažilo sa v troch kategóriách. Hodnotenie poroty bolo veľmi náročné, lebo celkovo sa súťaže zúčastnilo 22 žiakov. Umiestnenie spevákov dopadlo takto:

I. Kategória    1.miesto - Alex Barienčík II.C

                        2.miesto - Terezka Melišková II.C

                        3.miesto -  Kira Zoe Straková III.C, Nina Veľká III.A

II. Kategória   1.miesto -  Nikoleta Skladaná VI.

                        2.miesto – Tamara Živojinová V.B

                        3.miesto – Ondrej Koštial IV.C

III. Kategória  1.miesto – Tereza Gablíková VII.

                        2.miesto – Šimon Kocev VII.

Víťazi nás budú reprezentovať na okresnom kole v Galante 10.mája. Držíme palce.
 

Fotogaléria